Simpsonların 2024 Türkiye Kehaneti Ortaya Çıktı

Televizyon tarihinin en uzun soluklu çizgi film dizilerinden biri olan Simpsonlar, Korona virüsünden, Kahramanmaraş depremine kadar pek çok meydana gelen olayı önceden bilmişlerdi.

Gerçekleşmiş birçok olayı önceden tahmin eden Simpsonslardan, Türkiye ile ilgili yeni bir kehanet geldi.

“DONALD TRUMP’IN BAŞKANLIĞINI ÖNCEDEN BİLDİ”

Donald Trump’ın başkanlığını yıllar öncesinden bilen dizinin 2024 öngörüleri arasında, Türkiye’de bir depremin daha yaşanacağı yer aldı.

ŞİDDETLİ DEPREMLERİ YAPAY MAKİNE Mİ YAPIYOR

İddialara göre, dizide depremleri oluşturan makinenin yeraltındaki yapay bir makineyle yapıldığı bir bölüm ortaya çıktı.

BU KEHANET HERKESİ KORKUTTU

Çizgi filmin yayınlanan bu bölümü Türkiye’deki vatandaşları korkuttu. Gündemden düşmeyen çizgi filmin bu bölümünde haber spikeri şu açıklamada bulunuyor:

“Depremin yaşandığı bölgede 46 bin üzerinde vatandaşın öldüğü bir deprem daha gerçekleşti ve ülkenin acil durum Ajansı depremin 6.3 büyüklüğünde olduğunu belirtti.”

Son günlerde sosyal medyada izlenme rekoru kıran Simpsonların bu bölümünde baba Sımpsonların bir kaza sonucu yeraltına düşmesiyle orada depremi üreten makineyi görmesi ve ardından da Türkiye’de şiddetli bir deprem olacağını göstermiş olması çizgi filmin ülkemizde gündeme gelmesine sebep oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir